Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt
Index » Pakalpojumi » Mājas lapas izveide

Mājas lapas izveide

E-pasts Drukāt PDF

Cik maksā izveidot mājas lapu?

Mājas lapas izveides izmaksas ir ārkārtīgi individuālas un tas ir atkarīgas no katra klienta specifiskām velmēm un prasībām. Vienkāršākas mājas lapas izveide izmaksā 99 Ls - lapa satur pamata informāciju par uzņēmumu, lapai ir vairākas navigācijas pogas (pogu daudzums nav ierobežots), lapai ir individuāls dizains (pielāgots) un tā pamatā pilda informatīvas funkcijas.

 

Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu?

Sākot veidot mājas lapu (interneta projektu) ir svarīgi apzināties mājas lapas (interneta projekta) lomu un funkciju, kuru tai jāpilda. Jāapzinās arī tas, vai nākotnē ir plānots kaut kādā veidā paplašināt mājas lapas (interneta projekta) funkcionalitāti un piedāvāto iespēju klāstu. Bieži vien veidojot mājas lapu (interneta projektu) klients izvēlas to vienkāršāko un ātrāko varinatu, bet tuvā nākotnē nākas veidot visu projektu no sākuma, jo iepriekš veidoto projektu nevar pielāgot jaunām idejām un vajadzībām. Sejoiet līdz diviem mājas lapas izveides soļiem, lai pareizi izveidotu Jūsu uzņēmuma mājas lapu:

Pirmais solis

Satura vadības sistēmas izvēle

Satura vadības sistēma - tas ir instruments, kurš nodrošina mājas lapas veidošanas procesu, mājas lapas satura pārvaldību un savlaicīgu funkcionalitātes uzlabošanu vai papildināšanu. Nepareizās satura vadības sistēmas izvēle var uz visiem laikiem piesaistīt pasūtītāju pie viena mājas lapas veidotāja, ar visām no tā izrietošām sekām. Mājas lapas veidošana uz bezmaksas satura vadības sistēmām nodrošina iespēju patstāvīgi uzturēt savu projektu bez nepārtrauktās apmācības. Miljoniem citu resursu internetā ir veidotas uz šiem bezmaksas satura vadības sistēmām - tie turpina strādāt un efektīvi pilda savas funkcijas.

Otrais solis

Sadarbības partnera izvēle

Vairāku pasūtītāju kļuda - nepārdomāta sadarbības partnera izvēle. Lielākā daļa no pasūtītājiem ir parasti lietotāji, bez specifiskām zināšanām. Nepareizā sadarbības partnera izvēle var nozīmēt neefektīvu savas mājas lapas izveidi un tālāku attīstību - vairāki izpildītāji pēc mājas lapas nodošanas "aizmirst" par klientu un nenodrošina attiecīgo atbalstu turpmākajā projekta attīstībā. Jūsu mājas lapai ir jāprezentē Jūsu uzņēmums, tai ir jāaudzē jūsu uzņēmuma atpazīstamību un jāatbalsta Jūsu koorperatīvo tēlu. Pieredze, reāli strādājošie interneta projekti, apmierināti klienti - šiem kritērijiem jāatbilst labam sadarbības partnerim.

Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa?

Tehnoloģiju un komunikāciju laikmetā paterētājs (vai sadarbības partneris) visu nepieciešamo informāciju cenšās meklēt interneta vidē - kur to ir pietiekami ērti un ātri sameklēt. Izmantojot sev tīkamo meklētājsistēmu patērētājs (klients) sameklē sev interesējošo informāciju par preci (pakalpojumu) un izmanto šo informāciju pie sadarbības partnera izvēles. Nereti šī informācija tiek saglabāta turpmākai apritei. Bieži patērētājs (klients) tieši pie mājas lapas aplūkošanas izvēlas savu sadarbības partneti.

Jaunākie darbi

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google