Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt
Index » Pakalpojumi » Mājas lapas reklāma

Mājas lapas reklāma internetā

E-pasts Drukāt PDF

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu?

Mēs analizējam Jūsu mājas lapas piedāvājumu un nosakam mērķauditoriju. Vadoties pēc tās, mēs izveidojam iespējamo mājas lapas reklamēšanas (virzīšanas) pasākumu kopumu un sasķaņojam to ar pasūtītāju. Nav nekāda būtiska labuma no tā, ka informācija par Jūsu uzņēmumu tiks izvietota vietās, kur tā netiks pamanīta pavisam vienkārša iemesla dēļ - Jūsu uzņēmuma piedāvājums tur nav aktuāls.

 

Kādus resursus izvēlēties?

Resursu izvēle ir atkarīga no plānota budžeta, ko ir paredzēts atvēlēt šai reklāmas kampaņai. Webcentrs.lv piedāvā labākos risinājumus atvēlētā budžet ietvaros.

 

Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē?

Nepietiek tikai ar informācijas izvietošanu. Informācijai jābūt saistošai, viegli pārskatāmai un saglabājamai tālākai apritei. Webcentrs.lv piedāvā arī reklāmas banneru izveidi, kuri tiks izvietoti izvēlētajos resursos. Kā arī piedāvājam pasūtījuma rakstu un preses relīžu rakstīšanu un izvietošanu interneta resorsos.

 

Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Nevienam nav pārsteigums - internets ir populārākais sadarbības partneru atrašanas veids. Pat ja pirkums notiek fiziski ierodoties pie pārdevēja, informācjia par pārdevēju jau pirms tam tiek ievākta ar interneta starpniecību. Reklāmas mērķis ir padarīt cilvēku par pircēju un pārliecināt, ka tieši reklamējamās preces viņam trūkst.

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google