Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt
Index » Pakalpojumi » Mājas lapu apkalpošana

Mājas lapu apkalpošana

E-pasts Drukāt PDF

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi?

Ievietotā informācija mājas lapā mēdz novecot. Ja tas notiek ar ,piemēram, vizītkarti - vienkārši tiek pasūtīta jauna. Bet kas notiek tādā gadījumā ar irfomāciju mājas lapā? Ir jāmeklē mājas lapas veidotājs un jālūdz viņam nomainīt informāciju vai arī, ja mājas lapas veidošanas procesā tiek izvēlēts pareizais risinājums un sadarbības partneris - jāizdara tas pašam.

 

Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju?

Tas ir atkarīgs no tā, uz kā un kādā veidā ir veidota Jūsu mājas lapa. Ja visi šie procesi ir atrunāti ar mājas lapas veidotāju mājas lapas veidošanas procesā - tas ir ļoti vienkārši un aizņem vien pāris minūtes Jūsu laika. Mājas lapas veidotāja pienākums ir iepazistināt Jūs ar informācijas izmaiņas/papildināšanas iespējam. Izmantojos CMS mājas lapas izveidei informāciju papildina speciāli apmācīts darbinieks Jūsu uzņēmumā dažu minūšu laikā. Ja jūsu mājas lapa nav veidota uz CMS un mājas lapas veidotājs nav atrodams (vai ir nevēlēšanās sadarboties ar iepriekšējo veidotāju) - Webcentrs.lv veiks izmaiņas Jūsu mājas lapā ātri un pārņems rūpes par Jūsu mājas lapu.

 

Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Ja, tas ir iespējams. Šajā gadījumā jāizpēta, ko tieši klients vēlas un kā tas ietekmēs mājas lapu kopumā. Nereti vienkāršāk un lētāk ir izveidot jaunu mājas lapu - pilnībā pielāgojamu Jūsu vajadzībām.

Jaunākie darbi

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google