Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt
Index » Pakalpojumi » SEO optimizācija

Seo optimizācija

E-pasts Drukāt PDF

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija?

Mājas lapas optimizācija ir nepieciešama, lai sasniegtu vērā ņemamus rezultātus pasaulē populārās meklētājsistēmās. Mēs izpētam Jūsu mājas lapas dizainu, struktūru, piedāvājam Jums piemērotu atslēgas vārdu kopumu un veicam citas darbības lai optimizētu Jūsu esošo mājas lapu. Dažreiz ir jāmaina gan mājas lapas stuktūra, gan dizains labāka rezultāta sasniegšanai - visas izmaiņas tiek saskaņotas ar pasūtītāju projekta izstrādes stadijā. Lai sasniegtu labus rezultātus parasti pietiek ar "balto" optimizāciju.

 

Kas ir SEO optimizācija?

SEO (Search engine optimization) ir pasākumu kopums, kas ir veicams ar mērķi uzlabot mājas lapas pozīcijas meklētājsistēmas pēc atslēgas vārdiem.

 

Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa?

Parasti klienti prasa uzlabot savas mājas lapas pozīcijas populārākajā meklētājā Google.com. Katra meklētājsistēma izmanto savādākus paņiemienus, kādā veidā nosaka mājas lapas atrašanos viņu meklētājsistēmā. Ir iespējams pielāgot mājas lapu vairākām meklētājsistēmām, bet rezultāti tajos var atšķirties.

 

Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Mājas lapas optimizācija ir domāta tikai un vienīgi ar vienu mērķi - pelnīt! Uzlabojot jūsu mājas lapas pozīcijas pieaug iespēja, ka klients izvēlēsies tieši Jūsu uzņēmumu pirkumam vai sadarbībai pavisam vienkārša iemesla dēļ - viņš tieši Jūsu uzņēmumu atradīs pirmo.

Jaunākie darbi

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google