Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt
Index » Portfolio » Mājas lapas izveide » Alete, SIA
24 jūnijs
Novērtēt šo rakstu
(6 vērtējumu)

Alete, SIA

SIA "Alete" mazumtirdzniecības uzņēmuma mājas lapa.

 

 

SIA "ALETE" strādā Ventspils pilsētā. Veikalu tīkls piedāvājā iegādāties sadzīves tehniku, video un audio tehniku, mājturības preces, kā arī sadzīves ķīmiju.

http://www.alete.lv/

Labots Sestdiena, 07 maijs 2011 10:04
Webcentrs.lv

Webcentrs.lv

Mēs esam izveidojuši daudzas mājas lapas ar dažādu sarežģetības līmeni un pielietojuma mērķi. Visus mūsu projektus veidojām uz klientam saprotamiem CMS, kuri atbilst visiem mūsdienu standartiem.

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pēdējie pievienotie no Webcentrs.lv

Citi darbi šajā kategorijā: « Kalēji Naigs Apsargs »

1 Komentārs/i

  • Komentāra saite SIA ALETE pievienoja SIA ALETE

    Paldies Leonīdam par funkcionālas un pārskatāmas mājas lapas izveidi! Ar rezultātu esam apmierināti! Mājas lapā ir ļoti viegli veikt satura izmaiņas, apmācības procesā Leonīds bija atsaucīgs un izpalīdzīgs!
    Iesakām arī citiem http://www.webcentrs.lv.

    Trešdiena, 18 maijs 2011 08:45

Rakstikomentāru

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google