Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt
Index » Portfolio » Mājas lapas izveide » Cheezyphoto.com
22 augusts
Novērtēt šo rakstu
(1 Vērtēt)

Cheezyphoto.com

Cheezyphoto.com ir izklaidējošs sociāls portāls laba laika pavadīšanai.

http://www.cheezyphoto.com

Labots Pirmdiena, 22 augusts 2011 23:11
Webcentrs.lv

Webcentrs.lv

Mēs esam izveidojuši daudzas mājas lapas ar dažādu sarežģetības līmeni un pielietojuma mērķi. Visus mūsu projektus veidojām uz klientam saprotamiem CMS, kuri atbilst visiem mūsdienu standartiem.

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pēdējie pievienotie no Webcentrs.lv

Citi darbi šajā kategorijā: « Mežbrenči.lv Countrytip »

1 Komentārs/i

  • Komentāra saite Portāla www.Cheezyphoto.com pasūtītājs pievienoja Portāla www.Cheezyphoto.com pasūtītājs

    Ar Webcentra Leonīdu bija ļoti viegli un patīkami sastrādāties. Piekrītu arī 100% citām atsauksmēm, kurās minēts, ka viņš ir "vīrs un vārds"! Strādā ļoti operatīvi un ar aizrautību. Ar padarīto darbu esam ļoti apierināti un atzinīgi novērēja viņa profesionalitāti. Un neapšaubāmi sadarbosimies ar viņu arī nākotnē!

    Svētdiena, 28 augusts 2011 11:03

Rakstikomentāru

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google