Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt

Bezmaksas uzņēmumu katalogs

Pievienojiet Jūsu uzņēmumu katalogam BEZ MAKSAS!

Index » Bezmaksas uzņēmumu katalogs » Amberdent Clinic

Amberdent Clinic

Adrese
Talsu šoseja 60, Jūrmala
Telefons
27651865
Mājas lapas URL
Attlēls
Amberdent Clinic ir zobārstniecība visai ģimenei Jūrmalā, kurā ir apvienots zobārsta kabinets un zobu tehniskā laboratorija.

Mēs nodrošinām visa veida zobārsniecības pakalpojumus - zobu higiēnu, terapeitisko ārstēšanu, endodontiju, protezēšanu, ķirurģiju, tajā skaitā arī implantāciju u.c., izmantojot tikai mūsdienīgas iekārtas un augstas kvalitātes materiālus.

Amberdent Clinic priekšrocība ir sava laboratorija - zobu protēzes tiek izgatavotas uz vietas, kas ļauj ietaupīt Jūsu laiku, individuāli pieeiet Jūsu protezēšanas procesam un sasniegt maksimāli kvalitatīvu rezultātu. Tas nodrošina iespēju zobu tehniķim piedalīties konsultācijā un ārstēšanas procesā, tāpēc estētiskās un funkcionālās nianses mūsu speciālisti risinā bez aprakstu un fotogrāfiju palīdzības, kuru izmantošana ne vienmēr noved pie pilvērtīgas un ātras komunikācijas starp ārstu un zobu tehniķi.
Attēli (3)

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google