Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt

Bezmaksas uzņēmumu katalogs

Pievienojiet Jūsu uzņēmumu katalogam BEZ MAKSAS!

Index » Bezmaksas uzņēmumu katalogs » Bizness un finanses » Grāmatvedība » Pro Deal

Pro Deal

Adrese
Stabu iela 54-32, Riga
Telefons
+371 25996459
Mājas lapas URL
Attlēls
KAS MĒS ESAM?
Pro Deal ir profesionāls juridisko, lietvedības, grāmatvedības, uzņēmumu tirdzniecības un uzņēmējdarbības veidošanas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā plašu palīdzību kā jauniem, tā pieredzējušiem uzņēmējiem. Tavā rīcībā būs pieredzes bagāti grāmatveži, lietveži un juristi, kas ātri, prasmīgi un efektīvi parūpēsies par Tava uzņēmuma finansēm, nodokļiem, dokumentāciju un likumdošanas jautājumiem jebkuras valsts ietvaros visā pasaulē.
KĀPĒC SADARBOTIES?
Mūsu prioritāte ir mūsu klienti. Mēs algojam pieredzējušus profesionāļus, kas veiks Tava uzņēmuma grāmatvedības un lietvedības pakalpojumus, ļaujot Tev izvairīties no lieku resursu tērēšanas. Deleģējot ar uzņēmuma pamatdarbību nesaistītas funkcijas nozares speciālistiem, Tu uzlabosi sava biznesa vidi, varēsi koncentrēties uz pamatbiznesu un optimāli izmantot savu laiku un talantu. Veiksmīga sadarbība nozīmē abpusēji izdevīgus risinājumus.
Mums ir svarīgi, lai Tu mums uzticētos - tas ir būtisks rādītājs ilgstošai un veiksmīgai sadarbībai, tāpēc vari būt drošs, ka saviem klientiem spējam nodrošināt pilnu grāmatvedības pakalpojuma servisu un individuālu pieeju. Tava uzņēmuma grāmatvedības organizēšana notiks īsākā laika posmā un par pieņemamām izmaksām, bet katra nākamā mēneša sakumā Tu varēsi iepazīties ar atskaitēm, kā uzņēmumam ir klājies aizvadītajā mēnesī.


Mūsu pakalpojumi:

- Grāmatvedības dokumentu uzskaite
- Gada pārskata sagatavošana
- Atskaišu sagatavošana un iesniegšana Valsts iestādēm - Darba algu aprēķins
- Deklarācijas sagatavošana un iesniegšana
- Naudas plūsmas plānošana
- Atskaišu sagatavošana uzņēmuma vadībai
- Operatīva bilances sastādīšana
- Klienta interešu pārstāvniecība VID, kā arī citās iestādēs
- Konsultācijas grāmatvedības un nodokļu jautājumos
- Kā arī piedāvājam juridiskos pakalpojumus dažādās tiesību nozarēs..

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google