Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt

Bezmaksas uzņēmumu katalogs

Pievienojiet Jūsu uzņēmumu katalogam BEZ MAKSAS!

Index » Bezmaksas uzņēmumu katalogs » Celtniecība, projektēšana » SIA "AltEco"

SIA "AltEco"

Adrese
Kungu iela 7, CēsisCēsu novads
Telefons
(+371) 200 222 12
Attlēls
Dažāda tipa un sarežģītības vājstrāvu tīklu projektēšana, izveide, uzstādīšana un apkalpošana visā Latvijā.
Galvenie darbības pamatvirzieni ir māju un ražotņu dažādu elektrisko un elektronisko procesu automatizācijas sistēmu projektēšana, izveide un uzstādīšana, video novērošanas sistēmu projektēšana un uzstādīšana, drošības sistēmu projektēšana un uzstādīšana, skaņas sistēmu projektēšana un uzstādīšana, pielaides un piekļuves sistēmu projektēšana un uzstādīšana, dažādu nestandarta elektronisko iekārtu projektēšana, izveide un uzstādīšana, atjaunojamo energoresursu ieguves iekārtu projektēšana, uzstādīšana un konsultācijas.

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google