Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt

Bezmaksas uzņēmumu katalogs

Pievienojiet Jūsu uzņēmumu katalogam BEZ MAKSAS!

Index » Bezmaksas uzņēmumu katalogs » Celtniecība, projektēšana » SIA "TEGULA"

SIA "TEGULA"

Adrese
Brīvības iela 155, Rīga
Telefons
+371 67374674
Fakss
+371 67374674
Mājas lapas URL
Attlēls
Mēs piemeklēsim Jūsu prasībām atbilstošākos flīžu variantus. Mūsu salonā Jūs atradīsiet tikai un vienīgi augstas kvalitates flīzes no pasaulē pazīstamiem flīžu ražotājiem. Mūsu prioritāte ir klienta gandarījums par veikto pirkumu.

" Flīzes nav tikai dizains, tā ir arī kvalitāte! "

Mūsu filozofija ir balstīta uz centību, lojalitāti, profesionalitāti un draudzīgu servisu. Atceraties, ka izvēloties flīzes, Jūs savu mājokli padarat personiskāku, kas piesaistīs uzmanību un liks Jūsu viesiem uzkavēties nedaudz ilgāk.
Attēli (1)

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google