Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt

Bezmaksas uzņēmumu katalogs

Pievienojiet Jūsu uzņēmumu katalogam BEZ MAKSAS!

Index » Bezmaksas uzņēmumu katalogs » Celtniecība, projektēšana » Uniserviss

Uniserviss

Adrese
Viskaļu iela 11, Rīga
Telefons
67672222
Fakss
67617859
Mājas lapas URL
Attlēls
Prof.lv ir būvmateriālu, instrumentu un dārza preču interneta veikals. Mūsu mērķis ir ne tikai piedāvāt plašu sortimentu par godīgām cenām, bet arī būt ērtākajam būvmateriālu interneta veikalam Latvijā. Būvniecības veikala prof.lv preču katalogā Jūsu ērtībai piedavājam preču un materiālu cenu kalkulatorus, kas palīdzēs Jums ātrāk aprēķināt vajadzīgo preču vai materiālu daudzumu. Jums noteikti palīdzēs arī mūsu pārdošanas pārstāvju un būvniecības speciālistu komanda, kurai ir vairāk kā 10 gadu pieredze būvmateriālu tirdzniecībā, celtniecības vadībā un konsultēšanā. Katram klientam neatkarīgi no viņa lieluma tiek piesaistīts atsevišķs pārdošanas konsultants, kura uzdevumos ietilpst klienta individuālo pasūtījumu noformēšana, cenu piedāvājumu sastādīšana un konsultēšana par piemērotākajiem risinājumiem. Kad būsiet veikuši pirkumu mūsu šoferīši ērtākajā laikā un vietā Jums piegādās izvēleto preci. Mums ir nevainojums preču, materiālu piegādes serviss un arī vairāku gadu pieredze būvmateriālu piegādē ārvalstīs.
Attēli (1)

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google