Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt

Bezmaksas uzņēmumu katalogs

Pievienojiet Jūsu uzņēmumu katalogam BEZ MAKSAS!

Index » Bezmaksas uzņēmumu katalogs » Datortehnika » Apkalpošana, remonts

Apkalpošana, remonts

Materiāli RSS
Pievienot jūsu Uzņēmumu katalogam šeit

Datoru Drošība

Turkalnes iela 25C, Ogre
wwww.datorudrosiba.lv

Datoru Drošība Uzņēmums pārsvarā nodarbojas ar datortehnikas remontu un apkalpošanu Ogres rajonā, bet veicam arī cita ar IT saistītus darbus, piemēram: - mājaslapu izstrāde - logotipu, vizītkaršu, bukletu dizaina veidošana - jaunas datortehnikas tirdzniecība - IT ...

Telefons26048265
E-pasts

MAQ Datortehnika

★★★★★
Mūkusalas 41, Riga
www.maq.lv

Datoru interneta veikals un serviss. piedāvajam datorus un portatīvos datorus

Telefons67421121
Fakss67421121
E-pasts

Remob.lv AFK

★★★★★
Aleksandra Čaka 24, 2. stāvā, Rīga
www.remob.lv

Portatīvas elektronikas darbnīca. Mūsu pakalpojumi: - mobilo telefonu remonts(tai skaitā arī iPhone remonts) - datoru remonts - foto/video kameru remonts - PSP remonts Apkalpojam klientus gan mūsu darbnīcā, gan arī ar piegādi visā Latvijas teritorijā

Telefons27707621
E-pasts

SIA „ARIZON”

Straumes iela, Tukums

DatorServiss „ARIZON” Speciālista izsaukumi Mūsu speciālists izbrauc pie klientiem uz birojiem un mājām Tukumā un Latvijas robežās. Ja ir nepieciešams, mēs nogādāsim datoru uz mūsu servisu un atpakaļ. Cenas Datorspeciālista izsaukumi: ● Tukumā 20.00 ...

Telefons27701673
E-pasts

ZVT i/u

"Uplejas"-11, Naukšēnu pag., LV-4244, Naukšēnu novads

ZVT i/u Elektromontāžas, telekomunikāciju un datu tīklu izbūves darbi visā Latvijas teritorijā. Cat5, Cat5e, Cat6, Cat6a, Cat7, RG6, RG59, RG11 un citu standartu datu kabeļu montāža.

Telefons22811177
E-pasts

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google