Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt

Bezmaksas uzņēmumu katalogs

Pievienojiet Jūsu uzņēmumu katalogam BEZ MAKSAS!

Index » Bezmaksas uzņēmumu katalogs » Internets » Interneta pakalpojumi

Interneta pakalpojumi

Materiāli RSS
Pievienot jūsu Uzņēmumu katalogam šeit

Datoru Drošība

Turkalnes iela 25C, Ogre
wwww.datorudrosiba.lv

Datoru Drošība Uzņēmums pārsvarā nodarbojas ar datortehnikas remontu un apkalpošanu Ogres rajonā, bet veicam arī cita ar IT saistītus darbus, piemēram: - mājaslapu izstrāde - logotipu, vizītkaršu, bukletu dizaina veidošana - jaunas datortehnikas tirdzniecība - IT ...

Telefons26048265
E-pasts

Plānotājs

11. novembra krastmala 35, Rīga
planotajs.lv

Plānotājs ir tehnoloģiski jauns klientu vadības rīks (datorprogramma) uzņēmumiem, kuru dienas kārtībā iekļauta klientu pieraksta veikšana un klientu apziņošana par pieteiktajām vizītēm. Plānotājs nodrošina: - klientu datubāzes izveidi un uzturēšanu - ...

Telefons+371 6601 5211
E-pasts

SIA "Tieši Tev"

Zeltiņu iela 6-30, Rīga
www.tiesitev.lv

SIA "Tieši Tev" Tieši Tev ir Latvijā dibināts uzņēmums, kura mērķis ir tuvākajos 3 gados kļūt par vienu no vadošajiem sociālās iepirkšanās portāliem. Mēs esam neliela, taču ļoti draudzīga un atsaucīga komanda. Mūsu mērķis ir piedāvāt kvalitatīvas preces un pakalpojumus a ...

Telefons26062929
E-pasts

SIA SONRONS

Celtnieku iela 25,, Saulkrasti
www.sonrons.lv

IT pakalpojumu un ārpakalpojumu uzņēmums, kas nodrošina IT infrastruktūras izstrādes, piegādes un konsultāciju pakalpojumus maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešama būtiska IT izmaksu samazināšana un IT darbības efektivitātes paaugstināšana.

Telefons26064394
E-pasts

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google