Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt

Bezmaksas uzņēmumu katalogs

Pievienojiet Jūsu uzņēmumu katalogam BEZ MAKSAS!

Index » Bezmaksas uzņēmumu katalogs » Internets » Interneta pakalpojumi » Plānotājs

Plānotājs

Adrese
11. novembra krastmala 35, Rīga
Telefons
+371 6601 5211
Mājas lapas URL
Attlēls
Plānotājs ir tehnoloģiski jauns klientu vadības rīks (datorprogramma) uzņēmumiem, kuru dienas kārtībā iekļauta klientu pieraksta veikšana un klientu apziņošana par pieteiktajām vizītēm.

Plānotājs nodrošina:
- klientu datubāzes izveidi un uzturēšanu
- notikumu (klientu pieraksta) pārvaldību
- klientu, kuriem ir veikts pieraksts, apziņošanu

Plānotājs izmanto Latvijā unikālu, pilnībā automatizētu balss zvanu apziņošanas sistēmu, kura noteiktā laikā pirms klienta vizītes, veic zvanu uz klienta tālruņa numuru, atgādina par vizīti, noskaidro, vei klients plāno ierasties un atbildi atspoguļo sistēmā.

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google