Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt

Bezmaksas uzņēmumu katalogs

Pievienojiet Jūsu uzņēmumu katalogam BEZ MAKSAS!

Index » Bezmaksas uzņēmumu katalogs » Izglītība, valsts iestādes » Izglītības iestādes

Izglītības iestādes

Materiāli RSS
Pievienot jūsu Uzņēmumu katalogam šeit

POLYGLOT mācību centrs

Raiņa bulvāris 25, 2.st., Rīga
www.polyglotskola.lv

POLYGLOT mācību centrs piedāvā valodu kursus dažādos zināšanu līmeņos - sākot ar pamatiem A1 līdz profesionālai valodu lietošanai C2; datoru kursus. Nodarbības notiek Raiņa bulvārī 25, Rīgā. Piedāvājam nodarbības grupā un individuālas nodarbības.

Telefons+371 67350349
E-pasts

Profesionālo studiju un konsultāciju centrs Expertus Pl...

Vecpilsētas iela 8, Rīga
www.expertusplus.lv

Semināri un kursi pieaugušajiem dokumentu un arhīvu pārvaldībā, biroja vadībā, personāla vadībā un psiholoģijā, grāmatvedībā un uzņēmējdarbībā. Pakalpojumi un konsultācijas dokumentu pārvaldībā un arhivēšanā

Telefons25963379
E-pasts

SIA "Baltic Bright"

Brīvības gatve 226, Rīga
www.balticbright.lv

Mācību un konsultāciju centrs "Baltic Bright" darbojas izglītības jomā un ir LR Izglītības un zinātnes ministrijā reģistrēta izglītības iestāde, kas piedāvā: • kursus un apmācību kā individuāliem klientiem, tā arī uzņēmumiem un organizācijām; • uz sociā ...

Telefons20610084
E-pasts

SIA "Dialogs AB"

Murjāņu iela 1A, Rīga
www.dialogs-ab.lv

Izglītības pakalpojumi. Kursi (svešvalodas, datorzinības, personas datu aizsardzība, u.c.), semināri, kuponu apmācības, tālmācība (e-studijucentrs), korporatīvās apmācības, kvalifikācijas paaugstināšana.

Telefons67432343
Fakss67432343
E-pasts

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google