Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt

Bezmaksas uzņēmumu katalogs

Pievienojiet Jūsu uzņēmumu katalogam BEZ MAKSAS!

Index » Bezmaksas uzņēmumu katalogs » Pakalpojumi un ražosana » Apsardzes un ugunsdrošības pakalpojumi » CompactSecure.eu

CompactSecure.eu

Adrese
Mājas lapas URL
Attlēls
Dokuments
Fin_App-FIN.pdf (pskates)
CompactSecure.eu Fujitsu Palmsecure biometrisko drošības iekārtu partneris Baltijā.

Visaugstākā drošības līmeņa biometriskās bezkontaktu atslēgas un risinājumi.

Drošāk, lētāk, ērtāk, ātrāk un efektīvāk. Tā nav evalūcija, bet gan revalucija drošības sistēmas industrijā.
Iespējams vienīga biometriskā drošības sistēma pasaulē, kas paaugstinot drošības līmeni reizē arī krasi spēj samazināt patreizējās drošības sistēmas izmaksas.

Aizmirsti paroli…izmanto savus asinsvadus.
PalmSecure Login Kit
PalmSecure Login Kit apvieno PalmSecure sensoru ar Softex OmniPass Login un vienotās
autorizācijas (single-sign-on) lietojumprogrmmu, kuru izmanto klients. Komplekts sniedz iespēju ērti un droši apvienot vienotā biometriskā autorizācijā visus Jūsu jau esošos login, sistēmas lietojumprogrammu identitātes apstiprinājumus un paroles. Tas nozīmē gan drošu aizsardzību parolēm, piemēram internetbankai vai e – pastam, gan ātru piekļuvi failiem personālajā datorā vai biroja informācijas tīklā. Jūms pietiks ar vienu plaukstas mājienu, lai, apmēram, 1 sekundes laikā sensors atpazītu tieši Jūs.

DROŠA PIEKĻUVE, izmantojot plaukstu

Papildus ieguvumi lietojot PalmSecure:

DROŠĀK LĒTĀK ĀTRĀK ĒRTĀK EFEKTĪVĀK

Pastiprināta un centralizēta pieejas kontrole – vairs nav nepieciešams atcerēties vairākas paroles vai PIN kodus, tā uzlabojot lietotāju produktivitāti un ērtības, kā arī ziņošanu un kontroli, samazinot palīdzības dienesta izdevumus un ievērojami uzlabojot investīciju atdevi visas organizācijas līmenī.

Tā kā ar šādu login pārvaldību var piekļūt gandrīz visām sistēmas lietojumprogrammām, ir ārkārtīgi svarīgi aizsargāt piekļuvi augstākā līmeņa glabātuvēm. Ar PalmSecure tiek nodrošināts ļoti kompakts sistēmas tīkls, kas nepieciešams mūsdienīgām un izsmalcinātām uzņēmumu datorplatformām.

Komplekts ir pieejams kā sensors kopā ar USB spraudni un sensora turētāju vai arī kā sensors, kas unikālā veidā integrēts datorpelē. Sensora veids, kas integrēts pelē, ir ideāli piemērots izmantošanai ar personālajiem datoriem vai portatīvajiem datoriem, ja tiek izmantots portatīvais dators, tad lietotājam nav jāpārnēsā papildu ierīces.

Kā darbojas PalmSecure?
Fujitsu 20 gadu garumā veikto attēlu atpazīšanas un apstrādes tehnoloģiju pētījumu rezultātā tika radīta PalmSecure - bezkontakta, higiēniska un neinvazīva sistēma, kas ir ātra, precīza un viegli izmantojama. Vienkārši turiet savu plaukstu dažus centimetrus virs mazā skenera, un acumirklī skeneris iegūs Jūsu plaukstas asinsvadu unikālā raksta tuvo infrasarkano staru attēlu. Patentēts algoritms izmanto šo attēlu, pārveido to par digitalizētu biometrisku paraugu un salīdzina to ar iepriekš reģistrētajiem paraugiem datu bāzē. Ja tiek atrasta ideāla sakritība, Jūsu identitāte ir pierādīta.

Aizmirsti PIN un LOGIN kodi, tā vairs nav problēma. Tagad viss, kas Jums nepieciešams ir parādīt savu plaukstu, kurā ir tikai Jūsu neatkārtojama plaukstas vēnu karte, pēc kuras, tad sistēma Jūs atpazīst u
Attēli (8)

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google