Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt

Bezmaksas uzņēmumu katalogs

Pievienojiet Jūsu uzņēmumu katalogam BEZ MAKSAS!

Index » Bezmaksas uzņēmumu katalogs » Pakalpojumi un ražosana » Loģistika, transports » CargoRiga

CargoRiga

Adrese
Kalnciema iela 1, Riga
Telefons
+371 26101715
Mājas lapas URL
Attlēls
Kravas Taxi. Pārcelšanās pakalpojumi. Vietējie un starptautiskie kravu pārvadājumi ar jauniem mikroautobusiem Mercedes-Benz Sprinter ( kravas kastes apjoms 11-15-25 kubs. m, 3 pasažieru vietas, piekabju izvēle apjoms līdz 50 kubs. m ) jūsu rīcībā. Pārvadāsim jebkādu kravu: mēbeles, celtniecības materiālus, konstrukcijas, mantas, sadzīves tehniku, klavieres, seifus, dažādas preces un cits. Īstenosim kvalitatīvu biroju, dzīvokļu, vasarnīcu, privātmāju, noliktavu, zāļu, veikalu Rīgā, Latvijā, Baltijas valstīs, Eiropā, Skandināvijā, Baltkrievijā, Krievijā un Ukrainā pārcelšanos. Veiksmīgās pārcelšanās pamats ir kvalitatīvs iepakojums, izvēlēsimies atbilstošu iepakojuma materiālu atkarībā no virsmas trausluma, vērtības un kvalitātes. Veco mantu izvešana uz izgāztuvi. Sniedzam takelāžas pakalpojumus (smagu priekšmetu pārvietošana). Pieredzējušie vadītāji ātri un droši piegādās jūsu kravu. Profesionāli krāvēji ātri un uzmanīgi iekraus/izkraus jūsu kravu. Mikroautobusi ir aprīkoti ar navigācijas sistēmu kas ļauj izvēlēties optimālo maršrutu. Pieejami arī saliekamās kravas un līdzkravas. Strādājam bez brīvdienām un svētku dienām. Liela darba pieredze. Garantējam pārvadājumu kvalitāti. Menedžera izbraukšana novērtējumam un konsultācijai ir Bezmaksas.

Kravu parvadajumi kravu piegāde starptautiska kravu pārvadājumi Transporta pakalpojumi Kravas taksometrs Kravas taksometri Kravas taxi Kravas taksi Mikroautobusa noma ar šoferi Mikroautobusa noma ar vadītāju Mikroautobusa pakalpojumi Kravas taksometri jelgava kravas transporta pakalpojumi Mantu pārvešana Mantu pārvadājumi Mebeļu pārvadāšana Mebeļu pārvadājumi Mantu pārvadāšana Mebeļu pārvešana Mēbeles piegāde Mebeļu transpotešana Veco mēbeļu izvešana mēbeļu izvešana Mantu izvešana Vecu mantu izvešana Kraveju pakalpojumi Mēbeļu montāža Klavieru pārvešana Klavieru pārvadāšana Klavieru pārvadājumi Klavieru parvietošana Dzīvokļu pārvešana Dzīvokļu pārcelšana Biroju pārcelšana Biroju pārvešana Pārcelšanās serviss Biroju pārvietošana Pārvākšanās pakalpojumi Pārcelšanās pakalpojumi Dzivokļu pārvietošana Ka parcelties uz dzivi vacija Mantu pārvešana uz vāciju Offisu pārvietošana Parcelties dzivot uz vaciju Parcelties uz dzivi vacija Parcelties uz dzivi spanija Pārcelšanās uz arzemem Pārcelšanās uz dzivi vacija Pārcelšanās uz vaciju Pārvākšanās serviss Starptautiskie Pārcelšanās pakalpojumi Pārcelšanās uz krieviju Pārcelšanās uz baltkrieviju mantu pārvešana uz vāciju
Attēli (2)

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google