Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt

Bezmaksas uzņēmumu katalogs

Pievienojiet Jūsu uzņēmumu katalogam BEZ MAKSAS!

Index » Bezmaksas uzņēmumu katalogs » Pakalpojumi un ražosana » Nodibinājums "Inovāciju Parks"

Nodibinājums "Inovāciju Parks"

Adrese
Krišjāņa Valdemāra 4, Liepāja
Telefons
20003075
Mājas lapas URL
Attlēls
Nodibinājums “Inovāciju Parks” ir uz jaunākajām tehnoloģijām vērsts uzņēmums, kas apvienojis dažādu nozaru speciālistus, lai sasniegtu izvirzīto mērķi – „veicināt zināšanu ekonomikas attīstību, īstenojot inovāciju iesaisti, tehnoloģiju un zināšanu pārnesi tautsaimniecībā”. Uzņēmuma galvenais mērķis ir piedāvāt klientiem augstas kvalitātes reklāmas materiālus, garantējot tiem īsus izpildes termiņus un zemu cenu. Kā arī sniegt pakalpojumus foto, video, dizaina un IT jomā. Aicinām uz sadarbību jebkuru personu, lai veiksmīgi attīstītu uzņēmuma mērķus, vienlaikus parūpējoties par Jūsu ideju realizāciju.

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google