Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt

Bezmaksas uzņēmumu katalogs

Pievienojiet Jūsu uzņēmumu katalogam BEZ MAKSAS!

Index » Bezmaksas uzņēmumu katalogs » Pakalpojumi un ražosana » Juridiskie pakalpojumi, tulkojumi » SIA "Mini Office"

SIA "Mini Office"

Adrese
A.Čaka iela 118B, Rīga
Telefons
(+371) 27006767, 67612631
Fakss
(+371) 66002983
Mājas lapas URL
Attlēls
Mini Office – jauna, augoša un mērķtiecīga kompānija, kas piedāvā virtuālā biroja un grāmatvedības pakalpojumus, biznesa konsultācijas, kā arī pilnu juridisko atbalstu un asistēšanu, tādos jautājumos, kā jaunas kompānijas reģistrācija un biznesa uzsākšana Latvijā.

Mūsu mērķis ir veidot ilglaicīgas un stabilas partnerattiecības ar ikvienu mūsu klientu, tāpēc mēs pieliekam visas pūles, lai izprastu Jūsu uzņēmuma biznesa vajadzības. Mūsu konstruktīvie lēmumi un nemainīgi augstie pakalpojumu standarti ļaus Jums sasniegt efektīvus biznesa rezultātus.

Mūsu misija – palīdzēt vietējiem un ārvalstu uzņēmējiem veiksmīgi uzsākt un attīstīt savu biznesu Latvijā, garantējot nepieciešamās konsultācijas un atbalstu.

Esam pārliecināti, ka mūsu profesionālā un individuālā pieeja ļaus mūsu klientiem koncentrēties uz biznesa attīstību un ideju īstenošanu realitātē, kamēr mēs nokārtojam formalitātes un dokumentācijas sagatavošanu.
Attēli (1)

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google