Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt

Bezmaksas uzņēmumu katalogs

Pievienojiet Jūsu uzņēmumu katalogam BEZ MAKSAS!

Index » Bezmaksas uzņēmumu katalogs » Pakalpojumi un ražosana » Residential Solutions SIA

Residential Solutions SIA

Adrese
Kalēju iela 5, Tukums
Telefons
25557098
Mājas lapas URL
Attlēls
Dokuments
garais.png (pskates)
Uzkopšana
"Residential Solutions" SIA - Uzņēmuma pamatdarbība ir uzkopšanas serviss un nekustamo īpašumu apsaimniekošana un pārvaldīšana.

Mūsu uzņēmums ir 100% Latvijas uzņēmums, dibināts 2014. gadā. Komandā darbojas labi apmācīti un inovatīvi domājoši darbinieki, ar ilggadēju pieredzi uzkopšanas un apsaimniekošanas nozarē. Uzņēmuma aprīkojums nepārtraukti tiek papildināts un tiek veiktas nepieciešamās izmaiņas, sekojot līdzi jaunākajām tehnoloģijām un standartiem.

"Residential Solutions" SIA uzkopšanas serviss, piedāvā pilnu uzkopšanas pakalpojumu klāstu, visu veidu objektos - dzīvokļos,
mājās, birojos, tirdzniecības centros, ražošanas un vispārējas lietošanas telpās, kā arī veicam uzkopšanas un apzaļumošanas darbus teritorijās, kas atrodas blakus objektiem.

Mūsu mērķis ir radīt komfortablus apstākļus vidē, kurā uzturaties ikdienā.

Uzņēmuma svarīgākās vērtības ir - Termiņš, Kvalitāte un Uzticamība gan sniedzot vienreizēju pakalpojumu, gan veidojot sadarbību ilgtermiņā.
Attēli (5)

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google