Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt

Bezmaksas uzņēmumu katalogs

Pievienojiet Jūsu uzņēmumu katalogam BEZ MAKSAS!

Index » Bezmaksas uzņēmumu katalogs » Pakalpojumi un ražosana » Skaistumkopšana, kosmētika » Baltic Optics

Baltic Optics

Adrese
Mūkusalas iela 41b, 3 stavs, Rīga
Telefons
2 55 70 121
Mājas lapas URL
Attlēls
Leica – labākā vācu inženierijas māksla un īpaša attēla kultūra. Tā ir mūsu acis, ar kurām mēs uztveram un izprotam šo pasauli.
Koncerns Leica Camera AG jau daudzus gadu desmitus izstrādā, ražo un pārdo augstvērtīgas un inovatīvas preces fotografēšanai, fotogrāfiju izveidei un sporta optikai. Leica izstrādājumu programmā ir fotoaparāti ar video meklētāju-tālmēru, spoguļu un komapaktās fotokameras, maināmie objektīvi, diaprojektori, palielinājuma piederumi un binokļi.
Leica instrumenti paplašina dabiskā mūsu uztveres robežas, īpaši, pie nepietiekama apgaismojuma, un paver jaunas, iepriekš nepieejamas cilvēka redzes iespējas. Turklāt, pārsteidz ar ne ar ko nesalīdzināmu kvalitāti un ar tām optiskajām īpašībām, ar kurām apveltīti uzņēmuma Leica produkti. Vienkārša lietošana, papildu iespējas un nemainīgi kvalitatīvas ierīču sistēmas nodrošina vislabāko attēla kvalitāti un radošo brīvību.

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google