Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt

Bezmaksas uzņēmumu katalogs

Pievienojiet Jūsu uzņēmumu katalogam BEZ MAKSAS!

Index » Bezmaksas uzņēmumu katalogs » Pakalpojumi un ražosana » Skaistumkopšana, kosmētika » BEAUTY ZONE skaistumkopšanas salons

BEAUTY ZONE skaistumkopšanas salons

Adrese
Lāčplēša 27, Rīga
Telefons
67282211
Mājas lapas URL
Attlēls
Skaistumkopšanas salons BEAUTY ZONE ir lielisks skaistuma un kvalitātes savienojums, kas radīts pašā Rīgas sirdī 2004. gadā. Salona izmeklētā un pieklusināti elegantā atmosfēra uzrunā un vilina īpašus skaistuma cienītājus. Salonā strādājošie profesionāļi būtisku nozīmi piešķir konsultācijām, kas veicina pareizu procedūru izvēli katram klientam.
Salons BEAUTY ZONE piedāvā izmeklētas un pārbaudītas ķermeņa un sejas procedūras izmantojot augstvērtīgu BIOLOGIQUE RECHERCHE Parīzes skaistuma institūta radīto kosmētiku, modernus nagu kopšanas kā arī matu kopšanas pakalpojumus.
Salons BEAUTY ZONE ir kļuvis par atpazīstamu un kvalitatīvu matu kopšanas centru, kas īpaši lepojas ar to, ka pārstāv profesionālo matu kopšanas kosmētiku PAUL MITCHELL®.
PAUL MITCHELL® tā ir leģendāra matu kosmētika, kas sevī apvieno dabīgus komponentus un modernas ražošanas tehnoloģijas - īstens profesionālisms vairāk kā 30.gadus.
Salons BEAUTY ZONE - skaistuma tertorija!
---
Салон красоты BEAUTY ZONE, созданный в самом сердце Риги в 2004 году - это прекрасное сочетание красоты и качества. Изысканная и элегантная атмосфера салона манит особых ценителей красоты. Работающие в салоне профессионалы особое значение придают консультациям, которые способствуют выбору правильной процедуры для каждого клиента.
Салон BEAUTY ZONE предлагает изысканные и проверенные процедуры для тела и лица, с использованием высококачественной, произведённой в институте красоты Парижа косметики BIOLOGIQUE RECHERCHE, модные услуги по уходу за ногтями, а также услуги по уходу за волосами.
Салон BEAUTY ZONE стал узнаваемым и качественным центром по уходу за волосами, который особенно гордится тем, что представляет косметику по уходу за волосами PAUL MITCHELL®.
PAUL MITCHELL® - это легендарная косметика для волос, которая объединяет в себе природные компоненты и современные производственные технологии – истинный профессионализм более 30 лет.
Салон BEAUTY ZONE – территория красоты!

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google