Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt

Bezmaksas uzņēmumu katalogs

Pievienojiet Jūsu uzņēmumu katalogam BEZ MAKSAS!

Index » Bezmaksas uzņēmumu katalogs » Rostest Latvia

Rostest Latvia

Adrese
Rūpniecības iela 20-5, Rīga, LV-1010, Latvija, Rīga
Telefons
+37122182223
Mājas lapas URL
Attlēls
Sertifikācijas centrs “Rostest Latvija” ir uzticams partneris visiem, kas sāk sadarbību vai jau sekmīgi sadarbojas ar Krieviju, Baltkrieviju un Kazahstānu. Šajās Muitas savienības valstīs nedrīkst ievest produkciju, iepriekš nepārbaudot tās atbilstību vietējiem normatīvajiem dokumentiem, kas ir pieņemti valsts līmenī.

Atbilstības pārbaude tiek veikta dažādās standartu sistēmās: valsts standarta GOST, kā arī valsts un Muitas savienības tehnisko reglamentu sistēmā. Atkarībā no tā, kas paredzēts normatīvajos dokumentos, pārbaude var notikt sertificēšanas vai deklarēšanas formā. To drīkst veikt Krievijas, Kazahstānas un Baltkrievijas valsts uzraudzības iestādes vai akreditēti sertifikācijas centri.

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google