Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt

Bezmaksas uzņēmumu katalogs

Pievienojiet Jūsu uzņēmumu katalogam BEZ MAKSAS!

Index » Bezmaksas uzņēmumu katalogs » SIA Ziedi Online

SIA Ziedi Online

Adrese
Vējavas iela 9A-37, Rīga
Telefons
26029673
Mājas lapas URL
Attlēls
www.pukupiegade.lv ir online ziedu piegādes veikals. Veikala moto ir Svaigi ziedi īstajā brīdī! Ziedu piegāde tiek veikta gan darba dienās, gan brīvdienās un svētku dienās, turklāt piegāde Rīgā ir bezmaksas. Ziedus sagatavos profesionāli floristi un tiks piegādāti saņēmējam ar smaidīga kurjera starpniecību Jūsu izvēlētajā laikā. Ziediem varat pievienot gan saldumus, gan apsveikuma kartiņas un pat augļu grozus.

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google