Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt

Bezmaksas uzņēmumu katalogs

Pievienojiet Jūsu uzņēmumu katalogam BEZ MAKSAS!

Index » Bezmaksas uzņēmumu katalogs » Veselība » Rigaer Turn - Verein klīnika

Rigaer Turn - Verein klīnika

Adrese
Vingrotāju iela 1, Rīga, LV - 1010, Rīga
Telefons
+37166900400, +37129494455
Mājas lapas URL
Attlēls
Rigaer Turn-Verein klīnika ir unikālās gan estētiskās medicīnas un kosmetoloģijas, gan sporta medicīnas un fizioterapijas serviss, sievietēm un vīriešiem. Mūsu klīnikā Jums tiek piedāvāta dažādu jaunāko un efektīvāko procedūru izvēle. Visas procedūras veic pieredzējuši un augsti kvalificēti speciālisti. Mūsu klīnika ir aprīkota ar modernu un efektīvu tehnoloģiju no pasaules ražotājiem. Klīnikas Rigaer Turn-Verein komanda var palīdzēt gan profesionāliem sportistiem, gan tiem, kuriem ikdiena ir sabojājusi stāju un mugurkaulu, kā arī tiem, kuri sapņo par atgriešanos sportā un aktīvajā sporta dzīvē.Mēs piedāvājam:

- Fizioterapeita pakalpojumus

- Sporta ārsta pakalpojumus

- Kosmētiķa pakalpojumus

- Kosmetologa/dermatologa pakalpojumus

- Dermatologa/venerologa pakalpojumus

- SPA speciālista pakalpojumus

- Uztura speciālista pakalpojumusDarba laiks:

P. - Pk.: 8:30 - 20:00

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google