Rīki
Meklēt
Reģistrēties Ienākt

Bezmaksas uzņēmumu katalogs

Pievienojiet Jūsu uzņēmumu katalogam BEZ MAKSAS!

Index » Bezmaksas uzņēmumu katalogs » Zieduserviss.lv

Zieduserviss.lv

Adrese
Telefons
25449947
Mājas lapas URL
Attlēls
Zieduserviss.lv ir ziedu interneta veikals, kurš nodrošina ziedu piegādi Rīgāun visā Latvijā. Ar mūsu starpniecību Jūs variet apsveikt sev mīļus cilvēkus, radus, draugus un kolēģus ar skaistiem ziedu pušķiem!
Mūsu piedāvājumā atradīsiet ziedu pušķus, ziedu grozus, dažādus grieztos ziedus un augļu grozus.

Esam izstrādājuši īpaši pievilcīgu ziedu piedāvājumu juridiskajiem klientiem un uzņēmumiem, lai Jums ir viegli un vienkārši sveikt savus darbiniekus, kolēģus un sadarbības partnerus jubilejās un dažādos nozīmīgos notikumos, svētkos. Pie mums variet ērti iegādāties grieztos ziedus un ziedu pušķus uzņēmuma telpu dekorēšanai vai recepcijai.

Mēs ar prieku uzklausīsim Juūsu vēlmes, ieteiksim piemērotākos ziedus Jūsu vajadzībām, skaisti iesaiņosim un piegādāsim tieši laikā!
Attēli (1)

Mājas lapas izveide

Cik maksā izveidot mājas lapu? Kas jāņem vērā, veidojot mājas lapu? Kāpēc man būtu nepieciešama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko var panākt ar mājas lapu interneta vidē? Kam uzticēt mājas lapas izveidi?

Vairāk par mājas lapas izveidi

Mājas lapas SEO optimizācija

Kāpēc ir nepieciešama mājas lapas optimizācija? Kas ir SEO optimizācija? Kādos meklētājsistēmās būs atrodama mana uzņēmuma mājas lapa? Ko uzņēmumam spēj dod optimizētā mājas lapa?

Vairāk par SEO optimizāciju

Mājas lapas reklāma

Kur interneta vidē ievietot reklāmu par manu uzņēmumu? Kādus resursus izvēlēties? Kādā veidā pasniegt sevi interneta vidē? Ko mans uzņēmums spēj panākt ar reklāmu?

Vairāk par mājas lapas reklāmu

Mājas lapu apkalpošana

Ko darīt, ja informācija manā mājas lapā ir novecojusi? Cik ātri ir iespējams nomainīt esošo informāciju? Vai ir iespējams izmainīt manas mājas lapas funkcionalitāti un dizainu?

Vairāk par mājas lapu apkalpošanu

Pakalpojumi

Google